26,11 € | 51,07 лв. /БР.
Мастар SOLA AL 1007 с алуминиев тръбовиден профил - 180см
Мастар SOLA AL 1007 с алуминиев тръбовиден профил - 180см
- Високоякостен алуминиев профил за професионалния майстор
- Пружиниращи крайни капачки
- Високоякостен алуминиев профил за професионалния майстор
- Пружиниращи крайни капачки
| SKU | SOLA03040501 |
|---|---|
| Тежест | 1.19 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Линейно тегло на профила | 670 g/m |
| Цвят | естествен |
| Модел/Серия | al 1007 |
| Наличност | по заявка |
| Търговска марка | sola |
| Каталожен номер | 3040501 |
| Профил | тръбовиден |
| Транспортен размер | 1.8 x 180 x 10 см |

