41,92 € | 81,99 лв. /БР.
Мастар SOLA AL 1008 с алуминиев тръбовиден профил - 200см
Мастар SOLA AL 1008 с алуминиев тръбовиден профил - 200см
- Изключително здрав профил от високоякостна алуминиева сплав за дълъг експлоатационен живот
- Пружиниращи крайни капачки
- Интегрирани ръкохватки за по-голям работен комфорт
- Изключително здрав профил от високоякостна алуминиева сплав за дълъг експлоатационен живот
- Пружиниращи крайни капачки
- Интегрирани ръкохватки за по-голям работен комфорт
| SKU | SOLA03070601 |
|---|---|
| Тежест | 1.8 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Линейно тегло на профила | 870 g/m |
| Наличност | по заявка |
| Търговска марка | sola |
| Каталожен номер | 3070601 |
| Цвят | естествен |
| Модел/Серия | al 1008 |
| Профил | тръбовиден |
| Транспортен размер | 1.8 x 200 x 10 см |

