33,89 € | 66,28 лв. /БР.
Продукта е с извънгабаритни размери - възможните начини на доставка ще бъдат ограничени и ще изискват допълнително уточнение на цената им.
Мастар SOLA AL 2605 с алуминиев Н-образен профил - 250см
Мастар SOLA AL 2605 с алуминиев Н-образен профил - 250см
- Ергономичен, неогъващ се алуминиев профил
- Ергономичен, неогъващ се алуминиев профил
| SKU | SOLA03190901 |
|---|---|
| Тежест | 2.2 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Линейно тегло на профила | 850 g/m |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | sola |
| Каталожен номер | 3190901 |
| Цвят | естествен |
| Модел/Серия | al 2605 |
| Профил | h-образен |
| Транспортен размер | 2.8 x 250 x 11.3 см |

