10,65 € | 20,83 лв. /БР.
Мастар SOLA AL 2606 с алуминиев трапецовиден профил - 120см
Мастар SOLA AL 2606 с алуминиев трапецовиден профил - 120см
- Ергономичен, неогъващ се алуминиев профил
- Пружиниращи крайни капачки
- Ергономичен, неогъващ се алуминиев профил
- Пружиниращи крайни капачки
| SKU | SOLA03220201 |
|---|---|
| Тежест | 0.9 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Линейно тегло на профила | 680 g/m |
| Търговска марка | sola |
| Цвят | естествен |
| Профил | трапецовиден |
| Каталожен номер | 3220201 |
| Наличност | по заявка |
| Модел/Серия | al 2606 |
| Транспортен размер | 1.7 x 120 x 9.8 см |

