2,42 € | 4,73 лв. /БР.
Молив с жълт сигнален цвят SOLA SB, 24cm
Молив с жълт сигнален цвят SOLA SB, 24cm
- Особено подходящ за тъмни и гладки повърхности, метал, гума
- Лесно подостряне
- Здрав графит
- Висока устойчивост на счупване
- Особено подходящ за тъмни и гладки повърхности, метал, гума
- Лесно подостряне
- Здрав графит
- Висока устойчивост на счупване
| SKU | SOLA66022520 |
|---|---|
| Тежест | 0.01 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Графит | графит с восък |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Дължина | 24 cm |
| Каталожен номер | 66022520 |
| Вид продукт | молив |
| Материал | дърво бреза |
| Модел/Серия | sb |
| Транспортен размер | 1 x 24 x 1 см |

