21,65 € | 42,34 лв. /БР.
Алуминиев нивелир SOLA ID с водна либела и I-образен профил, с променливо регулиращ се ъгломер в ° - 60см
Алуминиев нивелир SOLA ID с водна либела и I-образен профил, с променливо регулиращ се ъгломер в ° - 60см
- Стабилен алуминиев I-образен профил
- Нечуплива тръбна либела от акрилно стъкло за видимост без изкривявания
- Променлив ъгломер с фиксатор
- Пружиниращи крайни капачки
- Стабилен алуминиев I-образен профил
- Нечуплива тръбна либела от акрилно стъкло за видимост без изкривявания
- Променлив ъгломер с фиксатор
- Пружиниращи крайни капачки
| SKU | SOLA01256801 |
|---|---|
| Тежест | 0.6 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вертикални либели | 1 |
| Хоризонтални либели | 1 |
| Размери | 58x25 mm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Модел/Серия | id |
| Материал | алуминий |
| Каталожен номер | 1256801 |
| Дължина | 60 cm |
| Цвят | сребро |
| Профил | i-образен |
| Магнит | не |
| Линейно тегло на профила | 650 g/m |
| Ръкохватки | не |
| Транспортен размер | 2.5 x 60 x 5.8 см |

