103,27 € | 201,98 лв. /БР.
Алуминиев прецизиращ нивелир SOLA HPL с водна либела - 75см
Алуминиев прецизиращ нивелир SOLA HPL с водна либела - 75см
- Максимална прецизност на измерване в нормална и обърната позиция
- Голям, допълнително усилен алуминиев I-образен профил за максимална стабилност
- Благодарение на прецизиращата либела с висока чувствителност, дори и най-малките отклонения са ясно и видимо изобразени
- По-добро, бързо и точно отчитане на резултатите чрез патентованата либела SOLA-FOCUS
- Нечуплива блок-либела от акрилно стъкло с увеличаваща леща (+60%) и 30 годишна гаранция на херметичността
- Интегрирани ръкохватни за по-голям работен комфорт
- Максимална прецизност на измерване в нормална и обърната позиция
- Голям, допълнително усилен алуминиев I-образен профил за максимална стабилност
- Благодарение на прецизиращата либела с висока чувствителност, дори и най-малките отклонения са ясно и видимо изобразени
- По-добро, бързо и точно отчитане на резултатите чрез патентованата либела SOLA-FOCUS
- Нечуплива блок-либела от акрилно стъкло с увеличаваща леща (+60%) и 30 годишна гаранция на херметичността
- Интегрирани ръкохватни за по-голям работен комфорт
| SKU | SOLA01711001 |
|---|---|
| Тежест | 1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 75 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Модел/Серия | hpl |
| Материал | алуминий |
| Цвят | сребро |
| Размери | 100x25 mm |
| Каталожен номер | 1711001 |
| Магнит | не |
| Хоризонтални либели | 1 |
| Вертикални либели | 1 |
| Профил | i-образен |
| Линейно тегло на профила | 1181 g/m |
| Ръкохватки | 2 |
| Транспортен размер | 2.5 x 75 x 10 см |

