18,73 € | 36,63 лв. /БР.
Ролетката SOLA POPULAR PP 5 с дължина 8 метра представлява надежден измервателен инструмент, предназначен за ежедневна професионална и битова употреба. Изработена е със стоманена измервателна лента с матово лаково покритие, което осигурява отлична четимост и устойчивост на износване. Двукомпонентният корпус от ABS/TPE пластмаса гарантира висока устойчивост на удар и удобен захват. Инструментът разполага с двустепенна спирачна система и амортисьор за плавно прибиране на лентата. Компактният дизайн и наличието на клипс за колан осигуряват лесно пренасяне и удобство при работа.
Защо да изберете?
• Нечуплив 2-компонентен пластмасов корпус
• Безопасна работа благодарение на устойчивите на плъзгане повърхности и ергономичния дизайн
• Прецизен стопиращ механизъм на лентата от 2 части за точни вътрешни измервания
• Система амортисьори за внимателно стопиране на лентата
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колана от ABS термопласт за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: II
• Дължина на лента: 8 m
• Широчина на лента: 25 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: стомана с покритие, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 2 части
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: амортисьор
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS / TPE
• Цвят: черен / червен
• Клипс за колан: пластмаса, сваляем
• Нечуплив 2-компонентен пластмасов корпус
• Безопасна работа благодарение на устойчивите на плъзгане повърхности и ергономичния дизайн
• Прецизен стопиращ механизъм на лентата от 2 части за точни вътрешни измервания
• Система амортисьори за внимателно стопиране на лентата
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колана от ABS термопласт за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: II
• Дължина на лента: 8 m
• Широчина на лента: 25 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: стомана с покритие, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 2 части
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: амортисьор
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS / TPE
• Цвят: черен / червен
• Клипс за колан: пластмаса, сваляем
| SKU | SOLA50024401 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Захващане на статив | Не |
| EC клас на точност | ii |
| Материал корпус | abs и tpe |
| Цвят корпус | червен |
| Материал лента | стомана |
| Повърхнина лента | жълт с матов лак |
| Крайна кука | плъзгаща, стоманено покритие |
| Модел/Серия | popular |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 50024401 |
| Дължина | 8 m |
| Транспортен размер | 4 x 10 x 10 см |

