42,61 € | 83,34 лв. /БР.
Ролетката SOLA TRI-MATIC TM 8 с дължина 8 метра е висококачествен измервателен инструмент, предназначен за професионални приложения с изискване за максимална точност. Оборудвана е със стоманена лента с антирефлексно покритие и ясно видима милиметрова скала за прецизно отчитане. Корпусът е изработен от удароустойчива ABS пластмаса с хромирано покритие, осигуряващ висока устойчивост при интензивна експлоатация. Двустепенният спирачен механизъм гарантира контролирано и сигурно фиксиране на измервателната лента. Инструментът е подходящ за строителство, монтажни дейности, инженерни измервания и ежедневна професионална употреба.
Защо да изберете?
• Удароустойчив корпус от ABS термопласт
• Удобен и компактен дизайн на корпуса
• Прецизен стопиращ механизъм на лентата от 2 части за точни вътрешни измервания
• Система амортисьори за внимателно стопиране на лентата
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колана от стомана за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: I
• Дължина на лента: 8 m
• Широчина на лента: 25 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: неръждаема стомана, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 2 части
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: амортисьор
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS
• Цвят: хромиран
• Клипс за колан: неръждаема стомана
• Удароустойчив корпус от ABS термопласт
• Удобен и компактен дизайн на корпуса
• Прецизен стопиращ механизъм на лентата от 2 части за точни вътрешни измервания
• Система амортисьори за внимателно стопиране на лентата
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колана от стомана за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: I
• Дължина на лента: 8 m
• Широчина на лента: 25 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: неръждаема стомана, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 2 части
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: амортисьор
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS
• Цвят: хромиран
• Клипс за колан: неръждаема стомана
| SKU | SOLA50023401 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| EC клас на точност | i |
| Материал корпус | abs |
| Цвят корпус | хром |
| Материал лента | стомана |
| Повърхнина лента | жълт с матов лак |
| Крайна кука | нераждаема стомана, плъзгаща |
| Модел/Серия | tri-matic |
| Дължина | 8 m |
| Наличност | на склад |
| Търговска марка | sola |
| Каталожен номер | 50023401 |
| Захващане на статив | Не |
| Транспортен размер | 4 x 10 x 10 см |

