10,40 € | 20,34 лв. /БР.
Ролетката SOLA UNI-MATIC UM2 с дължина 3 метра е висококачествен измервателен инструмент, предназначен за прецизни измервания в професионална и битова среда. Оборудвана е със стоманена измервателна лента с матово лаково покритие, което осигурява добра видимост и устойчивост на износване. Компактният корпус от удароустойчива ABS пластмаса гарантира надеждна защита при ежедневна употреба. Инструментът разполага със страничен стопиращ механизъм за прецизен контрол при измерване. Благодарение на малките си размери и клипса за колан, ролетката е изключително удобна за пренасяне и работа в ограничени пространства.
Защо да изберете?
• Удароустойчив корпус от ABS термопласт
• Удобен и компактен дизайн на корпуса
• Страничен стопиращ мехaнизъм на лентата за точни вътрешни измервания
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колан от стомана за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: II
• Дължина на лента: 3 m
• Широчина на лента: 16 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: неръждаема стомана, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 1 част
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: не
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS
• Цвят: сив
• Клипс за колан: неръждаема стомана
• Удароустойчив корпус от ABS термопласт
• Удобен и компактен дизайн на корпуса
• Страничен стопиращ мехaнизъм на лентата за точни вътрешни измервания
• Непрекъсната точност и защита от увреждане чрез подсилено лентово начало
• Здрав клипс за колан от стомана за по-голяма устойчивост
Основни характеристики:
• Измервателна скала: милиметри
• Клас на точност: II
• Дължина на лента: 3 m
• Широчина на лента: 16 mm
• Материал на лента: стомана
• Повърхност на лента: с матово лаково покритие, жълт цвят
• Краен стопер: неръждаема стомана, плъзгащ
• Стопер на лента: спирачен механизъм, 1 част
• Нитове на краен стопер: 2
• Демпфиране на изтеглянето на крайния стопер: не
• Усилваща плоча: неръждаема стомана
• Материал на корпуса: ABS
• Цвят: сив
• Клипс за колан: неръждаема стомана
| SKU | SOLA50012501 |
|---|---|
| Тежест | 0.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Захващане на статив | Не |
| EC клас на точност | ii |
| Материал корпус | abs |
| Цвят корпус | сив |
| Материал лента | стомана |
| Повърхнина лента | жълт с матов лак |
| Крайна кука | нераждаема стомана, плъзгаща |
| Модел/Серия | uni-matic |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | 50012501 |
| Дължина | 3 m |
| Транспортен размер | 4 x 10 x 10 см |

