8,45 € | 16,53 лв. /БР.
Пластмасов магнитен торпедо нивелир SOLA PTM 5 с водна либела за ъгъл 45°, изработен от ABS термопласт - 20см
Пластмасов магнитен торпедо нивелир SOLA PTM 5 с водна либела за ъгъл 45°, изработен от ABS термопласт - 20см
- Компактен, лек, удобен за работа
- Водо-, топло- и студоустойчивост
- Нечупливи тръбни лебели от акрилно стъкло
- Магнитна лента за здраво закрепване
- Компактен, лек, удобен за работа
- Водо-, топло- и студоустойчивост
- Нечупливи тръбни лебели от акрилно стъкло
- Магнитна лента за здраво закрепване
| SKU | SOLA01430601 |
|---|---|
| Тежест | 0.07 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 20 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Модел/Серия | ptm 5 |
| Материал | abs термопласт |
| Цвят | червен |
| Размери | 37x15 mm |
| Каталожен номер | 1430601 |
| Магнит | магнитна лента |
| Хоризонтални либели | 1 |
| Вертикални либели | 1 |
| Ръкохватки | не |
| Транспортен размер | 1.5 x 20 x 3.7 см |

