26,67 € | 52,16 лв. /БР.
Защитна чанта за нивелири SOLA BAG от изкуствено влакно - 180см
Защитна чанта за нивелири SOLA BAG от изкуствено влакно - 180см
| SKU | SOLAR316156 |
|---|---|
| Тежест | 1.3 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | R316156 |
| Цвят | черен |
| Дължина | 180 cm |
| Материал | изкуствено влакно |
| Модел/Серия | bag |
| Транспортен размер | 5 x 180 x 12 см |

