34,70 € | 67,87 лв. /БР.
Защитна чанта за нивелири SOLA BAG от изкуствено влакно - 200см
Защитна чанта за нивелири SOLA BAG от изкуствено влакно - 200см
| SKU | SOLAR316154 |
|---|---|
| Тежест | 1.4 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Каталожен номер | R316154 |
| Дължина | 200 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Модел/Серия | bag |
| Цвят | черен |
| Материал | изкуствено влакно |
| Транспортен размер | 5 x 200 x 12 см |

