Regular Price 38,42 € | 75,14 лв. Special Price 35,46 € | 69,35 лв. /БР.
Изработен от закалена инструментална стомана
Антивибрационен пръстен в основата на дръжката
Дръжка от полиамид - фибростъкло
Стандартизация: DIN 1042
Твърдост: 50-58 HRC
Тегло: 5000g
Размери:
Височина: 900 mm
Широчина на главата: 69 mm
Дължина на главата: 185 mm
Антивибрационен пръстен в основата на дръжката
Дръжка от полиамид - фибростъкло
Стандартизация: DIN 1042
Твърдост: 50-58 HRC
Тегло: 5000g
Размери:
Височина: 900 mm
Широчина на главата: 69 mm
Дължина на главата: 185 mm
Чук с дръжка от фибростъкло "Topmaster"
Изработен от закалена инструментална стомана
Антивибрационен пръстен в основата на дръжката
Дръжка от полиамид - фибростъкло
Стандартизация: DIN 1042
Твърдост: 50-58 HRC
Тегло: 5000g
Размери:
Височина: 900 mm
Широчина на главата: 69 mm
Дължина на главата: 185 mm
Изработен от закалена инструментална стомана
Антивибрационен пръстен в основата на дръжката
Дръжка от полиамид - фибростъкло
Стандартизация: DIN 1042
Твърдост: 50-58 HRC
Тегло: 5000g
Размери:
Височина: 900 mm
Широчина на главата: 69 mm
Дължина на главата: 185 mm
| SKU | TOP240136 |
|---|---|
| Тежест | 7 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Търговска марка | top master |
| Каталожен номер | TOP240136 |
| Наличност | на склад |
| Вид продукт | чук |
| Материал | стомана / полиамид / фибростъкло |
| Дължина | 900 mm |
| Транспортен размер | 7 x 19 x 91 см |

