Regular Price 23,29 € | 45,55 лв. Special Price 19,71 € | 38,55 лв. /БР.
Продукта е с извънгабаритни размери - възможните начини на доставка ще бъдат ограничени и ще изискват допълнително уточнение на цената им.
Щурцовете с марка Wienerberger Porotherm, предварително заготвени в заводски условия. Състоят се от керамична обвивка, предварително напрегната армировка и специален бетонов пълнеж. Използват се за премостване на светли отвори като врати и прозорци. Предлагат се на дължини от 1 до 3 m, през 25 cm.
Щурцовете с марка Wienerberger Porotherm, предварително заготвени в заводски условия. Състоят се от керамична обвивка, предварително напрегната армировка и специален бетонов пълнеж. Използват се за премостване на светли отвори като врати и прозорци. Предлагат се на дължини от 1 до 3 m, през 25 cm.
| SKU | WIEN100015 |
|---|---|
| Тежест | 42 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Дължина | 300 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дебелина | 6.5 cm |
| Материал | керамика |
| Търговска марка | wienerberger |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 100015 |
| Транспортен размер | 6.5 x 300 x 12 см |

