Regular Price 45,00 € | 88,01 лв. Special Price 38,25 € | 74,81 лв. /БР.
BAUMIT DuoTop фасадна мазилка K 1.5мм, 25кг
Бял цвят Life 0019
Бял цвят Life 0019
BAUMIT DuoTop фасадна мазилка K 1.5мм, бяла, 25кг
Пастообразна мазилка на основа изкуствени смоли в структури К1.5 и R2, за външно полагане.
- Еластична
- Водоотблъскваща
- Изгодна
Разход: ок. 2,5 кг/м²
Покриваемост: ок. 10 м²/кофа
Пастообразна мазилка на основа изкуствени смоли в структури К1.5 и R2, за външно полагане.
- Еластична
- Водоотблъскваща
- Изгодна
Разход: ок. 2,5 кг/м²
Покриваемост: ок. 10 м²/кофа
| SKU | BM00052 |
|---|---|
| Тежест | 25 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Вид структура | влачена |
| Камък големина | 1.5 mm |
| Разфасовка | 25 kg |
| Цвят | бял |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00052 |
| Транспортен размер | 30 x 30 x 30 см |

