Regular Price 6,98 € | 13,65 лв. Special Price 5,59 € | 10,93 лв. /БР.
BAUMIT OpenTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 12см
BAUMIT OpenTherm 035 фасадна плоча EPS 50x100, 12см
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен с изключително добра паропропускливост μ ≤ 10, с много добри топлоизолационни свойства.
Размери 50 х 100 см.
Бели фасадни плочи от експандиран полистирен с изключително добра паропропускливост μ ≤ 10, с много добри топлоизолационни свойства.
Размери 50 х 100 см.
| SKU | BM00090 |
|---|---|
| Тежест | 0.6 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Коефициент - λ | 0.035 w/mk |
| Дебелина | 12 cm |
| Търговска марка | baumit |
| Наличност | по заявка |
| Каталожен номер | BM00090 |
| Транспортен размер | 12 x 100 x 50 см |

