22,33 € | 43,67 лв. /брой
X-LOCK Carbide Multi Wheel диск за рязане превръща ъглошлайфа във универсален инструмент.
Режещ ръб от карбидна песъчинка, произведен с технология на лазерно топене: трайно и безопасно изпълнение на различни материали.
Тънкото тяло с разширителен слот предотвратява деформацията на острието и осигурява изключително високи скорости на рязане.
Диаметър: 125 mm
Дебелина: 1 mm
Отвор : 22.23 mm
Режещ ръб от карбидна песъчинка, произведен с технология на лазерно топене: трайно и безопасно изпълнение на различни материали.
Тънкото тяло с разширителен слот предотвратява деформацията на острието и осигурява изключително високи скорости на рязане.
Диаметър: 125 mm
Дебелина: 1 mm
Отвор : 22.23 mm
X-LOCK Carbide Multi Wheel диск за рязане превръща ъглошлайфа във универсален инструмент.
Режещ ръб от карбидна песъчинка, произведен с технология на лазерно топене: трайно и безопасно изпълнение на различни материали.
Тънкото тяло с разширителен слот предотвратява деформацията на острието и осигурява изключително високи скорости на рязане.
Диаметър: 125 mm
Дебелина: 1 mm
Отвор : 22.23 mm
Режещ ръб от карбидна песъчинка, произведен с технология на лазерно топене: трайно и безопасно изпълнение на различни материали.
Тънкото тяло с разширителен слот предотвратява деформацията на острието и осигурява изключително високи скорости на рязане.
Диаметър: 125 mm
Дебелина: 1 mm
Отвор : 22.23 mm
| SKU | BOSCH2608619284 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | брой |
| Търговска марка | bosch |
| Наличност | на склад |
| Каталожен номер | 2608619284 |
| Вид продукт | диск за дърво и пластмаса |
| Диаметър | 125 mm |
| Транспортен размер | 1 x 13 x 13 см |

