72,99 € | 142,76 лв. /БР.
Комплект воден нивелир SOLA S 120 от акрилно стъкло и прозрачно PVC, прозрачен/червен - 20м
Комплект воден нивелир SOLA S 120 от акрилно стъкло и прозрачно PVC, прозрачен/червен - 20м
- Бързо и точно нивелиране, дори в помещения с много ъгли
- Тръби от нечупливо акрилно стъкло
- Готов за употреба на мига: след първоначалното напълване няма необходимост от изпразване
- Месингови обезвъздушителни кранове с уплътнителни пръстени
- Бързо и точно нивелиране, дори в помещения с много ъгли
- Тръби от нечупливо акрилно стъкло
- Готов за употреба на мига: след първоначалното напълване няма необходимост от изпразване
- Месингови обезвъздушителни кранове с уплътнителни пръстени
| SKU | SOLA01452201 |
|---|---|
| Тежест | 1 кг |
| Мерна единица | БР. |
| Каталожен номер | 1452201 |
| Дължина | 20 m |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Модел/Серия | s 120 |
| Цвят | червен |
| Материал | акрилно стъкло |
| Диаметър на маркуча | 10/12 mm (1/2") |
| Измервателна скала | 0-155 mm |
| Заключващ механизъм | месинг |
| Специални нивелири | воден |
| Транспортен размер | 7 x 50 x 50 см |

