Regular Price 21,71 € | 42,46 лв. Special Price 19,54 € | 38,22 лв. /брой
Алуминиев нивелир SOLA I с водна либела и I-образен профил - 50см
Алуминиев нивелир SOLA I с водна либела и I-образен профил - 50см
- Стабилен алуминиев I-образен профил
- Нечуплива тръбна либела от акрилно стъкло за видимост без изкривявания
- Пружиниращи крайни капачки
- Стабилен алуминиев I-образен профил
- Нечуплива тръбна либела от акрилно стъкло за видимост без изкривявания
- Пружиниращи крайни капачки
| SKU | SOLA01250701 |
|---|---|
| Тежест | 0.5 кг |
| Мерна единица | брой |
| Дължина | 50 cm |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | по заявка |
| Модел/Серия | i |
| Материал | алуминий |
| Цвят | сребро |
| Размери | 58x25 mm |
| Магнит | не |
| Хоризонтални либели | 1 |
| Вертикални либели | 1 |
| Профил | i-образен |
| Линейно тегло на профила | 650 g/m |
| Ръкохватки | не |
| Транспортен размер | 2.5 x 50 x 5.8 см |

