Regular Price 35,40 € | 69,24 лв. Special Price 31,86 € | 62,31 лв. /брой
Разделител на лъча SOLA ST, черна и червена пластмаса, с магнит
Разделител на лъча SOLA ST, черна и червена пластмаса, с магнит
- Нивелиране на 90° и водоравен отвес
- Работен обхват - завъртане на 360°
- Нивелиране на 90° и водоравен отвес
- Работен обхват - завъртане на 360°
| SKU | SOLA71116101 |
|---|---|
| Тежест | 0.1 кг |
| Мерна единица | брой |
| Търговска марка | sola |
| Наличност | на склад |
| Модел/Серия | bag |
| Материал | пластмаса |
| Цвят | черен |
| Размери | 42x26 mm |
| Транспортен размер | 2.6 x 4.2 x 2.6 см |

